قیمت بالابر انبار

قیمت بالابر انبار
فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسور

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

یکی از پرکاربردترین بالابرهای صنعتی که مدل های متفاوتی دارد بالابر انبار می باشد. از جمله مکانیزم های مهم بالابرهای انبار این است که آنها را به صورت آکاردئونی در ساختمان های متنوع نصب می کنند. عمر این نمونه بالابرها طولانی است و سازه فولادی که برای این بالابرها به کار می ‌برند قدرت تحمل زیادی دارند. قیچی های هیدرولیکی این بالابرها در ابعاد متفاوتی طراحی می‌ شود. ظرفیت استفاده در انواع بالابرهای انبار با ابعاد متفاوت، ۱۵۰۰ کیلوگرم است. قیمت هر یک از آنها برای خریداری با یکدیگر فرق می کند. قیمت بالابرهای انبار به ظرفیتی که دارند بستگی خواهد داشت.

طراحی بالابر انبار

در کارگاه‌ ها و شرکت ‌ها برای جابجایی کالاها و اجناس ها از بالابر استفاده می کنند. در این صورت سرعت بیشتری را جهت جابجایی کالاها به دست می آورند. جهت ساخت بالابر انبار به طور معمول از بالابرهای دوبل هیدرولیک و از بالابرهای هیدرولیک استفاده می‌ کنند. به این صورت که جک های این بالابرها روبه روی یکدیگر قرار می گیرند تا بالابرها قدرت لازم را به دست بیاورند. این نمونه بالابرها دارای کفی بزرگتری نسبت به دیگر بالابرها هستند. به همین دلیل بار بیشتری را می توانند حمل نمایند.

به طور معمول برای ظرفیت بین ۵۰۰ کیلوگرم الی یک تن از این بالابرها استفاده می‌ کنند. بالابرهای انبار بر اساس گستردگی استفاده و همچنین کاربردهای متفاوتی که دارند دارای انواع گوناگونی هستند. بالابر هیدرولیکی، بالابر گیربکسی، بالابرهای وینچ، بالابر های دوبل هیدرولیک، بالابر های آکاردئونی و غیره از جمله مهمترین بالابرهای انبار به شمار می روند. شما می توانید بر اساس نوع انبار خود و حجم کالاهایی که می خواهید جابجا کنید یکی از انواع بالابرهای انبار را خریداری نمایید.

انواع بالابر صنعتی

انواع بالابر انبار صنعتی

توجه داشته باشید که هر یک از انواع بالابرهای انبار دارای استانداردها و ویژگی های خاصی هستند. به همین دلیل ویژگی ها و مشخصات آنها را به طور کامل بررسی کنید و سپس برای نصب روی انبار آنها را سفارش دهید. برخی از بالابرهای انبارها که طراحی می ‌شوند، امکان دارد که دارای استانداردهای مناسبی نباشند و خطرات زیادی برای ساختمان به وجود بیاورند. بر همین اساس باید به بهترین تولید کننده بالابر سفارش بالابرهای صنعتی را ارائه دهید. از بالابرهای انبار برای انبارهای خط تولید انبارهای بزرگ کارخانه ها و غیره استفاده می کنند.

بالابرهای صنعتی انبار بر اساس ابعاد کابین فضای مورد نیاز و ظرفیت به چندین دسته تقسیم می‌ شوند. هریک از دسته‌ بندی ‌های بالابرهای انبار صنعتی را باید به خوبی بشناسید و سپس یکی از آنها را برای محیط های متفاوت باربری خریداری کنید. بالابرهای صنعتی که برای انبارهای صنایع خریداری می ‌شوند ظرفیت زیادی را به خود اختصاص می دهند. بر اساس حجم باربری روزانه صنایع، شما می توانید یکی از انواع بالابرهای صنعتی انبار را سفارش دهید. برخی از انواع بالابرهای صنعتی با کابین هستند و بقیه آنها بدون کابین طراحی می‌ شوند. برخی دیگر از بالابرها دارای دو جک و یا جک مستقیم از قسمت زیرین می باشند.

بیشتر بدانید: نحوه محاسبه قیمت بالابر هیدرولیکی

خرید بالابر انبار هیدرولیک

بالابر هایی که برای جابجایی بار در انبار تولید می‌ شوند دارای مدل ها و طراحی های متفاوتی هستند. هر یک از انواع مدل ‌های بالابرهای انبار طبق استانداردهای خاصی تولید می‌ شوند. بالابرهای هیدرولیک انبار از جمله بالابر هایی هستند که کاربرد زیادی دارند. آن دسته از بالابر هایی که بر اساس استانداردهای هیدرولیک جهت جابجایی بار در انبار تولید می‌ شوند کارایی مناسبی از خود نشان می ‌دهند. بالابرهای هیدرولیک ظرفیت های متفاوتی دارند. بر همین اساس شما طبق ظرفیت باربری فضای مد نظر خود می توانید یکی از انواع بالابرهای هیدرولیک را سفارش دهید. قیمت بالابر های هیدرولیک مناسب انبار به نسبت بسیاری از دیگر بالابرها مناسب تر و به صرفه تر می باشد.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسور

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین مقالات

لوگو بالابر احمدی

شبکه های اجتماعی ما

Instagram
Telegram
WhatsApp
فهرست
تماس سریع