قیمت بالابر صنعتی

قیمت بالابر صنعتی
فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسور

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

بالابر به وسیله ‌ای گفته می ‌شود که جهت جابجایی وسایل متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر صنعتی بر اساس محیط های کارگاهی و صنعتی تولید می‌ شود تا جابجایی بارهای سنگین را انجام دهد. بالابرهای صنعتی دسترسی پیدا کردن به مناطقی که در ارتفاع بالا و مرتفع هستند را امکان پذیر می نمایند. بالابرهای صنعتی از نوع متحرک و ثابت هستند که مخصوص حمل بار می باشند. قیمت انواع بالابرهای صنعتی بر اساس مدلی که دارند با یکدیگر فرق می‌ کند. بر همین اساس شما طبق مدل و ویژگی های بالابر هزینه خریداری آنها را پرداخت خواهید کرد.

هزینه خرید بالابر صنعتی به چه فاکتورهایی بستگی دارد ؟

 بالابرهای صنعتی ثابت روی دیوار نصب می گردند که جهت حمل بار و همچنین افراد در کارگاه ها و انبار ها مورد استفاده قرار می گیرند. بالابرهای صنعتی را طبق ظرفیت و ارتفاع دسته بندی می نمایند. شما می توانید بالابرهای صنعتی را تا ارتفاع ۲۱ متری سفارش دهید. ابعاد هر یک از انواع بالابر صنعتی بر اساس میزان بار و کارکردی که دارند متفاوت است.

به طور معمول این نمونه بالابر ها را به صورت کفی طراحی می‌ کنند و ابعاد آن ها را به مراتب بزرگتر از دیگر بالابر های معمولی در نظر می ‌گیرند. این ابعاد بر اساس سفارش مشتری و کارکرد بالابر در محل نصب باید استاندارد باشد. ساخت انواع بالابرهای صنعتی حدود ۲۰ روز کاری زمانی می برد.

قیمت بالابر صنعتی و متریال های مورد استفاده برای تولید بالابر

ظرفیت بالابرهای ثابت صنعتی از ۴۰۰ کیلوگرم تا ۴ هزار کیلوگرم است. جنس ریل های به کار برده شده برای بالابرهای صنعتی ثابت از نوع آسانسوری می باشد. بالابرهای صنعتی که به شیر های آلمانی مجهز می باشند برای انجام دادن حرکت نرم و بی صدا گزینه مناسبی به شمار می ‌روند.

حرکت ارابه سکو به نرمی و بسیار آرام روی بالابر انجام می ‌شود. اتصالات سازه‌ هایی که روی بالابر به کار گرفته می‌ شود از جنس فولاد است که این بالابر را مستحکم می‌ کند. در بالابر هایی که صنعتی هستند سکوی بالابر را بر اساس نیاز مشتری به اندازه و شکل های متنوعی طراحی می‌ کنند.

برای مشاهده نمونه کار های بالابر ما کلیک کنید.

قیمت انواع مدل های بالابر صنعتی

قیمت انواع مدل های بالابر صنعتی

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که فاکتورهای متفاوتی روی قیمت بالابر صنعتی نقش دارد. یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت بالابر های صنعتی مدل آنها می‌ باشد. برخی از مدل های اصلی بالابرهای صنعتی در بازار که با قیمت متفاوتی به فروش می رسند عبارتند از :

1.  بالابرهای صنعتی ثابت از نمونه بالابرهای هیدرولیکی هستند که در محل مشخص این بالابرها را نصب می کنند. این بالابرها از قدرت بالایی برخوردار می باشند و نسبت به دیگر بالابر ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

2.  بالابرهای صنعتی وینچی برای مکان هایی قابل استفاده هستند که به مقدار بار و قدرت کمتری جهت جابجایی بار نیاز است. چرا که بالابرهای وینچی قدرت کمتری نسبت به دیگر بالابرهای هیدرولیکی دارند.

3.  بالابرهای صنعتی متحرک در کارخانه‌ ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد صنعتی از آنها دریافت می گردد. این نمونه بالابرها دارای یک چرخ متحرک در قسمت زیرین خود هستند. آنها ارتفاع متفاوتی دارند. بنابراین بر اساس محیط کاری که مد نظرتان است می توانید یکی از آنها را برای خریداری سفارش دهید و استفاده کنید.

4.  بالابرهای صنعتی نفربر برای کار کردن در ارتفاعات بالا مورد استفاده قرار می گیرد. با این نمونه بالابرها می‌ توانید افراد را به ارتفاعات بالا بفرستید تا اقدامات لازم را انجام دهند. دقت داشته باشید که بالابرهای نفربر را باید از نظر کیفیتی که دارند به خوبی بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسور

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین مقالات

لوگو بالابر احمدی

شبکه های اجتماعی ما

Instagram
Telegram
WhatsApp
فهرست
تماس سریع