مزایای بالابر فروشگاهی هیدرولیک چیست؟

بالابر فروشگاهی
فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

مزایای استفاده از بالابر فروشگاهی هیدرولیک چیست؟

یکی از مزایای استفاده از بالابر فروشگاهی این که است می توان از آن به عنوان یک بالابر نفر استفاده کرد و یکی از بهترین انواع بالابر ها می باشد. افراد می توانند از این بالابر برای جا به جایی در طبقات بهره مند می شوند. بالابر فروشگاهی یا بالابر ثابت فروشگاهی در واقع همان بالابر مغازه است. در نمونه هیدرولیک این بالابر می توان سطح بالایی از ایمنی را انتظار داشت.

در ساختار بالابر فروشگاهی می توان شاسی بالابر، گیربکس، قرقره، الکتروموتور، سیم بکسل، میکروسوئیچ و ناودانی را مشاهده کرد. گیربکس و موتور این بالابر بر حسب میزان ظرفیت و توان بالابر انتخاب می شود. بالابر مغازه ای معمولاً با ظرفیت ۳۰۰ کیلوگرم استفاده می شوند.

امنیت بالابر فروشگاهی

بالابر ۳۰۰ کیلوگرمی با موتور 3  اسب طراحی شده و مجهز به گیربکس می باشد.  البته این استفاده نباید بیش از توان و ظرفیت بالابر باشد.

امنیت بالابر فروشگاهی نفر بر

اگر از بالابر فروشگاهی تنها برای حمل افراد استفاده می شود، بهتر است موارد امنیتی را برای آن در نظر بگیرید. در چنین حالتی باید سیم بکسل قوی تری را مورد استفاده قرار داد. ضمن اینکه در حین ساخت شاسی به موارد ایمنی آن توجه کرد. برای تامین امنیت بالابر فروشگاهی نفر بر از موتور ترمزدار استفاده می شود. این موضوع سهولت و ایمنی استفاده از بالابر را افزایش می دهد.

بالابر فروشگاهی هیدرولیک در کارخانجات، فروشگاه های بزرگ، صنایع هواپیمایی، خودروسازی، انبارها و … کاربرد دارد. این نوع بالابر علاوه بر جا به جایی کالا، بارگیری مواد مختلف و تخلیه آن، برای جا به جایی خدمه و کارگران نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت استفاده از بالابر فروشگاهی

امتیازات بالابر فروشگاهی هیدرولیک

در بالابر ثابت فروشگاهی می توان منبع تولید کننده صدا را در زیر زمین قرار داد. همین موضوع بهره مندی از بالابر هیدرولیکی را ارزشمند می کند.

سازندگان بالابر فروشگاهی عقیده دارند که این نوع بالابر مسیر کمی برای رفت و آمد نیاز دارد. ضمن اینکه اتاق این بالابر از انعطاف قابل توجهی برخوردار می باشد.

امکان تخلیه اورژانسی با این نوع بالابر فراهم است. این تخلیه به شکل راحت و آسان خواهد بود.

بالابرهای هیدرولیک از سرعت مناسبی برای حمل و نقل و جا به جایی برخوردار هستند. همین موضوع از اتلاف وقت در مکان های مختلف جلوگیری به عمل می آورد.

ایمنی بالابر مغازه با توجه به حمل لوازم و تجهیزات گوناگون و سنگین اهمیت زیادی دارد. این بالابرها علاوه بر اینکه در جنس مناسبی از کفی، حد بالایی از ایمنی (از نظر سیم بکسل، قرقره و …) و … تولید می شوند، در برابر زلزله نیز مقاوم سازی شده اند. نجات اضطراری نیز از دیگر آپشن های به کار گرفته شده برای این نوع بالابرها می باشد.

امتیازات بالابر فروشگاهی هیدرولیک

حرکت بالابر فروشگاهی هیدرولیک بسیار نرم بوده و دقت بالایی در هنگام توقف دارد. این دقت برابر با ۳ میلی متر است.

نصب بالابر هیدرولیکی بسیار آسان بوده و نیاز به بهره مندی از ابزار سنگین ندارد. نبود وزنه یا تجهیزات سنگین در بالابر هیدرولیکی فروشگاهی، ریسک کار کردن با آن را کاهش می دهد. در این بالابر نیاز به حمل و نقل طناب های سنگین و جا به جایی میله ها نیست و همین موضوع احتمال بروز حادثه با آن را به بسیار پایین می آورد.

اهمیت استانداردهای بالابرهای فروشگاهی

این استانداردها زمانی اهمیت می یابد که وقوع آتش از دستیابی به دیگر عناصر نجات ممانعت می کند. اگر در حین استفاده از بالابر فروشگاه زلزله رخ دهد، در این صورت حرکت بالابر فقط به سمت پایین خواهد بود.

کلیه امتیازات و مزایای به کار گرفته شده در بالابر هیدرولیکی مربوط به تکنولوژی هیدرولیکی موجود در آن است. این بالابر قدرت خوبی برای جمع آوری و حمل لوازم مختلف در مدت زمان کوتاه را دارد. همین موضوع دایره کارکردی بالابر را افزایش می دهد.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

نمونه کار ها

لوگو بالابر احمدی

شبکه های اجتماعی ما

Instagram
Telegram
WhatsApp
تماس سریع