تولید، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیک متناسب با نیاز مشتری

گروه فنی مهندسی بالابر احمدی، با کادری متخصص و مجبر، ارائه دهنده انواع سرویس های نصب و راه اندازی بالابر های هیدرولیکی، برای نیاز های مختلف مشتریان عزیز است. فقط کافی است تا با تیم مشاوره ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید.

چرا بالابر هیدرولیکی؟

پاسخ به این سوال واضح است. باتوجه به پیشرفت روز افزون در صنایع مختلف دنیا و سرعت گرفتن بسیاری از امور، نیاز به یک وسیله که کار جابجایی بارهای سنگین و حجیم یا افراد مختلف در حوزه های گوناگون را با سرعت و به راحتی انجام دهد، بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است. استفاده از انواع بالابر هیدرولیکی، امری است که امروزه در بسیاری از صنایع مختلف دنیا، شاهد آن هستیم و دلیل آن، افزایش سرعت کار، سهولت در جابجایی محموله های سنگین و یا افراد مختلف است.

بالابر فروشگاهی

انواع بالابر هیدرولیک از نظر کاربری

بالابر های هیدرولیکی را می توان برای استفاده های گوناگونی تهیه و استفاده کرد. برای درک بهتر این موضوع، انواع مصارف بالابر را باهم مرور میکنیم:

بالابر ثابت

ممکن است شما صاحب یک نمایشگاه بزرگ خودرو باشید. در این صورت، شما به یک بالابر خودرو برای جابجایی خودرو های خود نیاز خواهید داشت. همچنین در کارگاه های تولیدی و کارخانجات، امکان جابجایی بارهای سنگین و انبوه، توسط نیروی انسانی امکان پذیر نیست. اینجاست که بالابر هیدرولیکی ثابت جایگاه ویژه ای کسب کرده و تمامی این مشکلات را برای شما حل می سازد.

بالابر مغازه یا بالابر فروشگاهی

یا اینکه شما یک رستوران بزرگ یا یک فروشگاه دارید و آشپزخانه رستوران یا انبار فروشگاه شما، در زیرزمین یا طبقه فوقانی ساختمان قرار گرفته است. آیا قرار است کارکنان شما تمام بارهای روز و مواد غذایی را هرروز از پله ها بالا و پایین ببرند؟ قطعا خیر! پس در این صورت نیز شما به یک بالابر فروشگاهی نیاز خواهید داشت تا کار جابجایی بار و افراد را به راحتی انجام دهد.

بالابر متحرک

در برخی موارد، ممکن است شما، نیاز داشته باشید تا بالابر را جابجا کرده و از یک محل، به محلی دیگر برای تخلیه بار یا جابجایی افراد از آن استفاده کنید. در اینجا نیز محدودتی برای شما وجود نداشته و با استفاده از بالابر هیدرولیکی متحرک، می توانید این کار را انجام دهید. بالابر های متحرک، دارای چرخ بوده که این امکان را برای شما فراهم میکند تا محل بالابر خود را تغییر دهید.

بالابر صنعتی

بالابر های هیدرولیکی صنعتی، معمولا برای استفاده های بزرگ تولید و نصب می شوند. اگر به دنبال جابجایی بار یا اشخاص، در ارتفاعات بالا یا وزن های بیشتری هستید، انواع بالابر های صنعتی، می تواند به تمامی نیاز های شما پاسخ بدهد.

بالابر خانگی

علاوه بر مصارف صنعتی و کارگاهی، برای سهولت در اسباب کشی یا جابجایی افراد ناتوان در ساختمان هایی که فاقد آسانسور است، می توان از بالابر هیدرولیکی به بهترین شکل استفاده نمود.

نمونه کار های انجام شده توسط گروه بالابر احمدی

گروه مهندسی احمدی، افتخار همکاری در تولید، نصب و راه اندازی بالابر در پروژه های زیر را داشته است.

مزایای همکاری با گروه فنی مهندسی بالابر احمدی

تیم بالابر احمدی، تشکیل شده از افراد متخصص و مجرب، چه در زمینه تولید و مونتاژ قطعات بالابر هیدرولیکی، چه در زمینه نصب و راه اندازی و چه در زمینه تامین امنیت و ایمنی دستگاه های تولیدی. ما در مجموعه احمدی، سعی کرده ایم تا با فراهم کردن بهترین متریال و قطعات اولیه، بهترین و مناسب ترین بالابر های هیدرولیک را با بهترین و مناسب ترین قیمت به ارمغان بیاوریم.

قیمت بسیار مناسب

ایمنی 100%

کیفیت مرغوب قطعات

تضمین کار

طراحی ساده و جذاب

مشاوره و بازدید رایگان

قیمت بالابر هیدرولیکی

قیمت انواع مختلف بالابر های تولیدی توسط گروه بالابر احمدی، تماما بستگی به نوع بالابر، ارتفاع، وزن، ابعاد، نوع موتور و… بستگی دارد که با توجه به نیاز مشتری، تعیین می شود. فقط کافی است تا با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت رایگان، در مورد محل مورد نظر و نوع بالابر مورد نیاز خود و همچنین، اطلاع از قیمت بالابر، مشاوره دریافت کنید. برای مشاهده تمامی تعرفه ها و لیست قیمت بالابر هیدرولیکی، روی دکمه زیر بزنید!

تماس با ما

بالابر هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟

موارد بسیار زیادی وجود دارد که بالابر های هیدرولیکی را، از انواع دیگر دستگاه های بالابر و آسانسور، متمایز میسازد:

  • مصرف انرژی مناسب
  • قیمت نصب و راه اندازی پایین
  • عدم نیاز به موتورخانه و فضای اشغال زیاد
  • عدم نیاز به تعمیر و سرویس در زمان های کم
  • سهولت در جابجایی
  • مقاومت و دوام بسیار بالا
  • ایمنی بسیار بالا
  • سرو صدای بسیار کم و عدم لرزش
  • ظرفیت تحمل وزن بسیار بالا
  • میزان تخریب بسیار پایین

سوالات متداول

شما می توانید برای انواع وزن ها باتوجه به نیاز و مصرف خود، بالابر متناسبی را سفارش و تهیه فرمایید.

فهرست
تماس سریع