تولید، راه اندازی و نصب بالابر هیدرولیکی متناسب با نیاز مشتری

گروه فنی مهندسی بالابر احمدی، با کادری متخصص و مجبر، ارائه دهنده انواع سرویس های نصب و راه اندازی بالابر های هیدرولیکی، برای نیاز های مختلف مشتریان عزیز است. فقط کافی است تا با تیم مشاوره ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید.

چرا بالابر هیدرولیکی؟

پاسخ به این سوال واضح است. باتوجه به پیشرفت روز افزون در صنایع مختلف دنیا و سرعت گرفتن بسیاری از امور، نیاز به یک وسیله که کار جابجایی بارهای سنگین و حجیم یا افراد مختلف در حوزه های گوناگون را با سرعت و به راحتی انجام دهد، بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است. استفاده از انواع بالابر، امری است که امروزه در بسیاری از صنایع مختلف دنیا، شاهد آن هستیم و دلیل آن، افزایش سرعت کار، سهولت در جابجایی محموله های سنگین و یا افراد مختلف است.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث محبوبیت بالابر هیدرولیکی شده، این است که نیازی به موتورخانه نداشته و همچنین درصد تخریب و خرابی قطعات بسیار پایینی دارد. به علاوه این که شما می توانید به راحتی  در کوچک ترین و محدود ترین فضا ها هم، بالابر هیدرولیکی مورد نیاز خود را سفارش داده و نصب نمایید. یعنی هیچ محدودیتی در این زمینه برای شرکت ما و شما وجود نخواهد داشت.

بالابر هیدرولیکی احمدی

انواع بالابر هیدرولیک از نظر کاربری

این دستگاه را می توان برای استفاده های گوناگونی تهیه و استفاده کرد. برای درک بهتر این موضوع، انواع مصارف بالابر را باهم مرور میکنیم:

بالابر ثابت

ممکن است شما صاحب یک نمایشگاه بزرگ خودرو باشید. در این صورت، شما به یک بالابر خودرو برای جابجایی خودرو های خود نیاز خواهید داشت. همچنین در کارگاه های تولیدی و کارخانجات، امکان جابجایی بارهای سنگین و انبوه، توسط نیروی انسانی امکان پذیر نیست. اینجاست که بالابر هیدرولیکی ثابت جایگاه ویژه ای کسب کرده و تمامی این مشکلات را برای شما حل می سازد.

بالابر مغازه یا بالابر فروشگاهی

یا اینکه شما یک رستوران بزرگ یا یک فروشگاه دارید و آشپزخانه رستوران یا انبار فروشگاه شما، در زیرزمین یا طبقه فوقانی ساختمان قرار گرفته است. آیا قرار است کارکنان شما تمام بارهای روز و مواد غذایی را هرروز از پله ها بالا و پایین ببرند؟ قطعا خیر! پس در این صورت نیز شما به یک بالابر فروشگاهی نیاز خواهید داشت تا کار جابجایی بار و افراد را به راحتی انجام دهد.

بالابر متحرک

در برخی موارد، ممکن است شما، نیاز داشته باشید تا بالابر را جابجا کرده و از یک محل، به محلی دیگر برای تخلیه بار یا جابجایی افراد از آن استفاده کنید. در اینجا نیز محدودتی برای شما وجود نداشته و با استفاده از بالابر هیدرولیکی متحرک، می توانید این کار را انجام دهید. بالابر های متحرک، دارای چرخ بوده که این امکان را برای شما فراهم میکند تا محل بالابر خود را تغییر دهید.

بالابر صنعتی

بالابر های هیدرولیکی صنعتی، معمولا برای استفاده های بزرگ تولید و نصب می شوند. اگر به دنبال جابجایی بار یا اشخاص، در ارتفاعات بالا یا وزن های بیشتری هستید، انواع بالابر های صنعتی، می تواند به تمامی نیاز های شما پاسخ بدهد.

بالابر مسکونی یا خانگی

علاوه بر مصارف صنعتی و کارگاهی، برای سهولت در اسباب کشی یا جابجایی افراد ناتوان در ساختمان هایی که فاقد آسانسور است، می توان از بالابر هیدرولیکی به بهترین شکل استفاده نمود.

برای کسب اطلاعات دقیق تر، تعریف بالابر هیدرولیکی و چگونگی عملکرد این دستگاه، پیشنهاد می کنم مقاله بالابر هیدرولیکی چیست را مطالعه کنید. همچنین می توانید مقاله انواع بالابر هیدرولیکی را برای آشنایی بیشتر با مدل های مختلف این دستگاه براساس عملکرد و کاربری مطالعه کنید.

نمونه کار های انجام شده توسط گروه بالابر احمدی

گروه مهندسی احمدی، افتخار همکاری در تولید، نصب و راه اندازی بالابر در پروژه های زیر را داشته است.

مزایای همکاری با گروه فنی مهندسی بالابر احمدی

تیم بالابر احمدی، تشکیل شده از افراد متخصص و مجرب، چه در زمینه تولید و مونتاژ قطعات بالابر هیدرولیکی، چه در زمینه نصب و راه اندازی و چه در زمینه تامین امنیت و ایمنی دستگاه های تولیدی. ما در مجموعه احمدی، سعی کرده ایم تا با فراهم کردن بهترین متریال و قطعات اولیه، بهترین و مناسب ترین بالابر های هیدرولیک را با بهترین و مناسب ترین قیمت به ارمغان بیاوریم.

قیمت بسیار مناسب

ایمنی 100%

کیفیت مرغوب قطعات

تضمین کار

طراحی ساده و جذاب

مشاوره و بازدید رایگان

قیمت بالابر هیدرولیکی

قیمت انواع مختلف بالابر های تولیدی توسط گروه بالابر احمدی، تماما بستگی به نوع بالابر، ارتفاع، وزن، ابعاد، نوع موتور و… بستگی دارد که با توجه به نیاز مشتری، تعیین می شود. فقط کافی است تا با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت رایگان، در مورد محل مورد نظر و نوع بالابر مورد نیاز خود و همچنین، اطلاع از قیمت بالابر، مشاوره دریافت کنید. برای مشاهده تمامی تعرفه ها و لیست قیمت بالابر هیدرولیکی، روی دکمه زیر بزنید!

مشخصات بالابر قیمت
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری تماس بگیرید

بالابر هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟

موارد بسیار زیادی وجود دارد که بالابر های هیدرولیکی را، از انواع دیگر دستگاه های بالابر و آسانسور، متمایز میسازد:

 • مصرف انرژی مناسب
 • قیمت نصب و راه اندازی پایین
 • عدم نیاز به موتورخانه و فضای اشغال زیاد
 • عدم نیاز به تعمیر و سرویس در زمان های کم
 • سهولت در جابجایی
 • مقاومت و دوام بسیار بالا
 • ایمنی بسیار بالا
 • سرو صدای بسیار کم و عدم لرزش
 • ظرفیت تحمل وزن بسیار بالا
 • میزان تخریب بسیار پایین

خرید بالابر هیدرولیکی

همانطور که گفتیم، خرید بالابر در سال های اخیر، رواج بسیاری پیدا کرده است و اکثر مغازه داران یا صاحبین کارگاه و کارخانه و منازل، به دنبال بهترین شرکت برای خرید، نصب و راه اندازی بالابر هیدرولیکی برای رفع نیاز های خود هستند. شرکت احمدی یکی از پیشگامان این حوزه بوده که از ابتدای این امر، پا به عرصه گذاشته و سعی کرده است تا بهترین ها را برای مشتریان خود فراهم کند. بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و راه ندازی بالابر هیدرولیک با ایمنی بسیار بالا، از ویژگی های بارز ما است. اگر قصد خرید بالابر هیدرولیکی را دارید، فقط کافی است تا با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

نصب بالابر هیدرولیکی با بهترین کیفیت

از آن جایی که نصب بالابر هیدرولیکی دارای حساسیت بسیار بالایی بوده و ایمنی کار حرف اول را می‌زند، از همین رو تیم ما سعی کرده است تا با گردآوری بهترین و مجرب ترین نیرو ها، بالاترین سطح ایمنی را در حوزه نصب بالابر هیدرولیکی برای مشتریان به ارمغان آورده و همچنین پایین ترین درصد تخریب و بهترین کیفیت را به آن ها تضمین دهد. شما می توانید برای سفارش و نصب بالابر هیدرولیکی محل مورد نظرتان، با تیم فنی احمدی تماس گرفته و کار را به ما بسپارید.

نحوه نصب بالابر هیدرولیک به گونه ای است که کمترین میزان تخریب، مصرف برق بسیار پایین، سرو وصدای حداقلی و بیشترین ایمنی را برای شما به همراه خواهد داشت. هدف ما رضایت دو طرفه و ایجاد یک رابطه صمیمانه با شما است. پس اگر به فکر نصب بالابر هیدرولیک در محل مورد نظرتان هستید، حتما با ما تماس بگیرید.

انتخاب بالابر هیدرولیک

 • ظرفیت: حداکثر وزن، حجم و تعداد اجسامی که با آن می خواهند جابجا شوند باید توجه و اندازه گیری شود. این بالابرها در مواقعی که بارهای زیادی نیاز به جابجایی دارند می توانند به راحتی اجسام و ماشین آلات سنگین را بلند کنند زیرا هیدرولیک نیروی بالابری بیشتری نسبت به طناب های کششی ایجاد می­کند.
 • سرعت: سرعت به تعداد طبقات و توان موتور مربوط می باشد. باید تعداد طبقات را هنگام انتخاب بالابر سنجید.
 • فضای ساختمان: ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه فضایی از ساختمان را برای بالابر هیدرولیک انتخاب کنم؟ بهتر است برای نصب بالابر یک مکان مناسب و بدون شیب در نظر گرفته شود. (برای این مرحله از کارشناسان مختصص و مجرب ما می توانید کمک بگیرید.)
 • ایمنی: ایمنی در بالابر بسیار مهم است و آن را باید به خوبی سنجید. این بالابر ها ایمنی بسیار بالا و قابل توجهی برای کارکنان به ارمغان می­آورد.
 • بودجه: در این مرحله، زمانی که تمام سوالات و نکات دیگر بررسی شدند، حال باید به میزان بودجه خود توجه کنید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که بالابر دارای ویژگی های خاصی مانند سر و صدای کم و … باشد .
 • مصرف انرژی: در بعضی مواقع میزان برق مصرفی در بالابر هیدرولیک بسیار مهم خواهد بود. جالب است بدانید این بالابر ها برق کمتری مصرف می­کنند. به این صورت که از موتور فقط برای حرکت به سمت بالا استفاده می­شود و برای حرکت به سمت پایین فقط دریچه های برقی، برای کنترل جریان روغن کار می­کنند.
 • صدا: تا چه میزان صدا برای شما مهم است؟ در بالابرهای هیدرولیک گروه فنی مهندسی احمدی با توجه به نوع ساخت و قطعاتی که در آن به کار برده می­شود، صدا به حداقل می­رسد.
تماس با ما

سوالات متداول

شما می توانید برای انواع وزن ها باتوجه به نیاز و مصرف خود، بالابر متناسبی را سفارش و تهیه فرمایید.

معمولا قیمت بالابر هیدرولیکی بسیار مقرون به صرفه تر و پایین تر از آسانسور های باری است. به همین دلیل، در مصارف صنعتی، کارگاهی و فروشگاهی، خواهان بیشتری دارد.

بله موتور های پیشرفته ای در صنعت بالابر هیدرولیک وجود دارد که داخل روغن کار میکنند و کاملا بیصدا است. شما می توانید با هزینه ای اندک، یک بالابر هیدرولیکی کاملا بی صدا، ایمن و باکیفیت داشته باشید!

فروش و نصب بالابر هیدرولیکی در تهران

شرکت مهندسی بالابر احمدی، در شهر ملارد تهران واقع شده است و خدمات بی نظیری در زمینه تولید، مونتاژ و نصب بالابر هیدرولیکی در تهران ارائه می کند. اگر صاحب یک مغازه، فروشگاه، رستوران، کارگاه یا تولیدی و کارخانه هستید و قصد خرید بالابر هیدرولیکی را دارید، می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. از بازدید رایگان در محل گرفته تا نصب بالابر هیدرولیکی با کیفیت و قیمتی استثنایی و خدمات بی نظیر پس از فروش، همه و همه را می توانید با بالابر احمدی تجربه کنید!

تماس سریع