تولید، راه اندازی و نصب بالابر صنعتی متناسب با نیاز های شما

گروه فنی مهندسی بالابر احمدی، سال هاست که در زمینه تولید و نصب انواع مختلف بالابر هیدرولیکی از جمله بالابر صنعتی، بالابر فروشگاهی، بالابر مسکونی و… به صورت حرفه ای با بهترین قیمت، کیفیت و ایمنی فعالیت دارد. فقط کافی است با تیم مشاوره ما تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان، مشاوره دریافت کنید.

بالابر صنعتی چیست؟

در مجموع به دستگاهی پیشرفته که به وسیله آن بتوانید افراد یا وسایل مختلف را بین طبقات مختلف یک ساختمان، کارگاه یا کارخانه جابجا کنید، بالابر صنعتی گفته می شود. این دستگاه، انواع مختلفی دارد که در مجموعه بالابر احمدی، جدیدترین و به روز ترین بالابر، یعنی بالابر هیدرولیکی صنعتی تولید و اجرا خواهد شد.

بالابر صنعتی

چند نوع بالابر صنعتی داریم؟

انواع مختلفی از بالابر های صنعتی در بازار موجود هستند. به طور کلی می توان این دستگاه را به دو نوع مختلف بالابر ثابت و بالابر متحرک دسته بندی کرد که هرکدام، کاربرد خاص خود را دارند.

انواع بالابر صنعتی از نظر عملکرد

بالابر ثابت

این دستگاه، به صورت کاملا ثابت و فیکس اجرا شده و محل قرارگیری آن معمولا بر روی قسمتی از دیوار است. بالابر صنعتی ثابت کاربرد های مختلفی از جمله جابجایی کالا و افراد را دارند که متناسب با نیاز خود می توانید این دستگاه را سفارش دهید.

بالابر متحرک

بالابر های متحرک نیز از انواع دیگر بالابر های صنعتی به شمار می آیند که در کارخانجات یا در محل های مختلفی که نیاز به جابجایی بالابر است مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا هنگام بارگیری از کامیون و خودرو های حمل بار، یا در انبار های بسیار بزرگ که قفسه های گسترده ای در طبقات گوناگون دارد از این نوع بالابر استفادهه می شود.

بالابر کابین دار

این دستگاه، در ارتفاعات و ابعاد گوناگون تولید و راه اندازی می شوند و دارای یک کابین بزرگ هستند. معمولا برای جابجایی افراد یا حمل بارهای حساس از این مدل بالابر هیدرولیکی استفاده می شود.

بالابر نفر بر

برای انجام تعمیرات، جابجایی اقلام یا انجام کارهایی که در ارتفاع بسیار زیادی هستند، از بالابر های نفر بر استفاده می شود. این دستگاه نیز ایمنی بسیار بالایی داشته و می توانید برای بالا بردن افراد برای انجام کار های خاص از آن استفاده کنید.

کاربرد های مختلف بالابر صنعتی

این دستگاه به خصوص در مواردی که نیاز به جابجایی بارهای عظیم و سنگین است، استفاده بیشتری دارند. این دستگاه ها، در ارتفاعات و ابعاد بسیار بزرگ تری نسبت به سایر انواع بالابر های هیدرولیکی تولید و نصب می شوند و بیشتر کاربرد های صنعتی دارند. متداول ترین فضاهایی که از این نوع دستگاه استفاده می کنند عبارتند از:

کارخانه جات

کارگاه های تولیدی

انبار های بزرگ

مساجد

سالن های ورزشی

ساختمان های مسکونی

بالابر صنعتی احمدی

همانطور که قبل تر اشاره کردیم، گروه فنی مهندسی بالابر احمدی، در زمینه تولید، ساخت و نصب انواع بالابر سابقه درخشانی داشته و قادر است با کادر مجرب خود، تمامی نیاز های شما را آنالیز و به راحتی با بهترین کیفیت و قیمت برطرف سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در مورد بالابر صنعتی روی دکمه کلیک کنید.

تماس با ما

مزایای همکاری با تیم بالابر احمدی

در این قسمت، می توانید ویژگی های منحصر به فرد بالابر احمدی را مشاهده کنید.

  • دقت و ظرافت بالا در ساخت
  • کاملا بی صدا، لرزش و اختلال در حرکت
  • حرکت روان و جابجایی بسیار آسان
  • امکان جابجایی افراد به همراه کالا
  • میزان تخریب بسیار پایین
  • ایمنی صد در صد
  • نصب بسیار آسان بالابر صنعتی
  • قیمت تولید و نصب بسیار مناسب
  • میزان تخریب بسیار پایین بالابر صنعتی
  • مصرف انرژی مناسب و استاندارد

نمونه کار های انجام شده توسط گروه بالابر احمدی

گروه مهندسی احمدی، افتخار همکاری در تولید، نصب و راه اندازی بالابر در پروژه های زیر را داشته است.

قیمت بالابر صنعتی

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت بالابر صنعتی دخیل هستند. از جمله ارتفاع، ابعاد ساخت، حداکثر وزن قابل تحمل و نوع موتور. شما می توانید در صفحه لیست قیمت انواع بالابر هیدرولیکی، متناسب با نیاز خود قیمت دستگاه مورد نظر خود را بررسی کنید. همچنین می توانید با تیم مشاوره بالابر احمدی تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

مشخصات بالابر قیمت
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری 32 میلیون تومان
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری 35 میلیون 300 هزار تومان
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری 36 میلیون تومان
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری 40 میلیون تومان

ویژگی های بالابر صنعتی چیست؟

معمولا استفاده از بالابر صنعتی باعث افزایش سرعت کار و عملکرد خواهد شد. بالابر های صنعتی که از دو مدل کلی ثابت و متحرک تشکیل می شوند، ویژگی های بارزی دارند که با توجه به نیاز شما، قابل اجرا و نصب هستند. یکی از ویژگی های مهم نصب بالابر صنعتی، قدرت بالای این دستگاه هنگام بالا و پایین رفتن است. زمانی که شما از این دستگاه استفاده می کنید، خیالتان از بابت ایمنی کار راحت است. علاوه بر قدرت بالا و ایمنی دستگاه، سرو صدای بسیار پایین نیز از ویژگی های دیگر این نوع بالابر محسوب می شود.

با توجه به اجزای صنعتی و پیشرفته ای که شرکت احمدی در ساخت و نصب بالابر صنعتی استفاده می کند، شما شاهد سر و صدای بسیار پایین این دستگاه خواهید بود.

از ویژگی های دیگر استفاده از بالابر صنعتی و همکاری با تیم احمدی، مصرف بسیار پایین انرژی است. ما بالابر صنعتی مورد نظر شما را مطابق با استاندارد ها و شیوه نامه های بین المللی طراحی و اجرا می کنیم. در نتیجه، مصرف انرژی دستگاه شما، بسیار پایین و به صرفه خواهد بود. علاوه بر آن، بالابر صنعتی ما دارای سیستم فرود اضطراری در زمان قطعی برق است که این، یک ویژگی بسیار مهم برای کار ما محسوب می شود. یعنی زمانی که برق قطع می شود، به راحتی می توانید توسط سیستم فرود اضطراری، به نزدیک ترین طبقه به بالابر دسترسی داشته باشید و بین زمین و هوا نمانید!

ویژگی های بالابر صنعتی

معرفی انواع بالابر صنعتی بر مبنای عملکرد

خیلی از تجهیزات و وسایل صنعتی مانند آسانسور، لیفتراک و جرثقیل، به لحاظ عملکرد با یکدیگر شباهت دارند و همه آن ها وظیفه جابجایی اجسام از یک نقطه به نقطه دیگری را دارند. اما هرکدام از آنها، نقش و کاربرد متفاوتی را دارند. بالابر صنعتی دارای انواع مختلفی بوده و هرکدام در تقسیم بندی های متفاوتی قرار می‌گیرند. شناخت انواع مختلف بالابر صنعتی، این کمک را به شما می‌کند که در موقع خرید این وسیله، آگاهی کاملی داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی انواع بالابر صنعتی به لحاظ عملکرد و مکانیز می‌پردازیم:

بالابر صنعتی هیدرولیکی

بالابر صنعتی هیدرولیکی جز انواع بالابر هیدرولیکی است که به کمک یونیت و جک هیدرولیک، نیروی خود را تامین می کند. این نوع بالابر صنعتی یکی از انواع پرفروش و بسیار محبوب در بین کاربران است که ایمنی خیلی خوب و قابل توجهی داشته و علاوه بر قیمت بالابر صنعتی بسیار مناسب، سر و صدای بسیار کمی هم دارد.

بالابر صنعتی هیدرولیک احمدی

سوالات متداول

بالابر های صنعتی معمولا برای جابجایی افراد متعدد یا کالا های سنگین وزن، ارتفاعات بسیار زیاد و به طور کلی مکان های صنعتی کاربرد دارند. از کاربرد های دیگر این دستگاه می توان به کاربرد در سالن ورزشی، مسجد، کارخانه، کارگاه و انبار های بسیار بزرگ و یا حتی ساختمان های مسکونی اشاره کرد.

فهرست
تماس سریع