تولید، راه اندازی و راه نصب انواع بالابر فروشگاهی متناسب با فضای مغازه شما

از تولید تا راه اندازی و نصب بالابر مغازه یا بالابر فروشگاهی، با بهترین کیفیت، ضریب اطمینان صد در صد و قیمت بالابر مغازه بسیار عالی و اقتصادی توسط تیم مهندسی بالابر احمدی انجام خواهد شد. فقط کافی است با تیم مشاوره ما تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان، مشاوره دریافت کنید.

تعریف بالابر فروشگاهی و کاربرد آن

برخلاف گذشته که برای جابجایی بارهای سنگین و گوناگون، از نیروی انسانی یا بالابر کششی و مکانیکی استفاده می شد که علاوه بر وقت و نیروی زیاد، سروصدای بسیاری هم تولید می کرد، امروزه برای این امر از بالابر فروشگاهی هیدرولیکی به منظور افزایش سرعت کار، کاهش اتلاف نیرو و کاهش سر و صدا و همچنین سهولت در جابجایی کالا های مختلف در فروشگاه یا مغازه استفاده می شود. استفاده از بالابر فروشگاهی یا همان بالابر مغازه، مزایای بسیار زیادی دارد.

بالابر فروشگاهی یا به اصطلاح بازاریان بالابر مغازه، نوعی بالابر هیدرولیکی است که برای بالا و پایین بردن و جابجایی اجناس از آن استفاده می‌شود و امروزه کاربرد های بسیار زیادی در فروشگاه ها، رستوران ها و مغازه های بزرگ و کوچک دارد. در این صفحه می توانید هرچیزی که لازم است در مورد خرید بالابر مغازه یا بالابر فروشگاهی را بلد باشید، پیدا کنید و با چشمی باز سفارش دهید! همچنین در ادامه لیست قیمت بالابر مغازه را می توانید مشاهده کنید.

بالابر فروشگاهی

مزایای بالابر فروشگاهی هیدرولیک احمدی

همانطور که گفتیم، باتوجه به نیاز های فراوان فروشگاه های بزرگ یا مغازه های چند طبقه، نصب و راه اندازی بالابر فروشگاهی یک امر ضروری است که خوشبختانه تیم احمدی، با کادری مجرب و متخصص در زمینه تولید و نصب انواع بالابر هیدرولیکی، با بهترین قیمت و کیفیت آماده همکاری با شما عزیزان در این زمینه است. برخی از ویژگی های مهم و منحصر به فرد ما در این زمینه عبارتند از:

 • دقت و ظرافت بالا در ساخت
 • کاملا بی صدا، لرزش و اختلال در حرکت
 • حرکت روان و جابجایی بسیار آسان
 • امکان جابجایی افراد به همراه کالا
 • میزان تخریب بسیار پایین
 • ایمنی صد در صد
 • نصب بسیار آسان بالابر مغازه
 • قیمت تولید و نصب بسیار مناسب
 • میزان تخریب بسیار پایین
 • مصرف انرژی مناسب و استاندارد

همچنین می توانید برای بررسی دقیق تر و جزئی تر مزایای این دستگاه، مقاله مزایای بالابر فروشگاهی را مطالعه کنید تا به طور دقیق تر و کامل تر از مزیت های ویژه این نوع بالابر باخبر شوید!

انواع بالابر مغازه یا فروشگاهی

بالابر فروشگاهی معمولا از نظر نوع موتور، گیربکس، وزن و ارتفاع به انواع گوناگونی دسته بندی می شوند که هرکدام، کارایی خاص خود را دارند. رایج ترین نوع بالابر فروشگاهی، نوع 300 کیلویی آن است.

قیمت بالابر فروشگاهی هیدرولیک

همانطور که قبل تر اشاره کردیم، قیمت بالابر مغازه نیز، به عواملی مانند ارتفاع، جنس و نوع موتور، وزن قابل تحمل و… بستگی دارد. برای اطلاعات دقیق تر در مورد قیمت و نصب بالابر فروشگاهی، می توانید با تیم متخصص احمدی تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. شما در این قسمت می توانید بهترین قیمت بالابر مغازه را مشاهده کنید و براساس نیاز و بودجه خود با توجه به قیمت های بالابر فروشگاهی، خرید خود را نهایی کنید.

مشخصات نصب بالابر قیمت بالابر مغازه
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری 32 میلیون تومان
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری 35 میلیون 300 هزار تومان
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری 36 میلیون تومان
بالابر هیدرولیک قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری 40 میلیون تومان

نمونه کار های انجام شده توسط گروه بالابر احمدی

گروه مهندسی احمدی، افتخار همکاری در تولید، نصب و راه اندازی انواع بالابر فروشگاهی در پروژه های زیر را داشته است.

ویدیو نمونه نصب بالابر مغازه توسط تیم بالابر احمدی

هنگام خرید و سفارش بالابر فروشگاهی به چه نکاتی باید توجه شود؟

هنگام سفارش و خرید بالابر مغازه، حتما به این نکات توجه کنید:

 • حتما ظرفیت مورد نیاز خود را محاسبه کرده و حدود 50 کیلوگرم بالاتر از ظرفیت مورد نیازتان بالابر را انتخاب کنید.
 • از ایمنی دستگاه قافل نشوید. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید و سفارش بالابر باید به آن توجه کنید، ایمنی کار است.
 • بهتر است بالابر مد نظر شما دارای سیستم هشدار دهنده حرکت باشد.
 • دکمه سنسور های خروج اضطراری یا فرار در دستگاه نیز، نکته قابل توجهی است که باید مد نظرتان باشد.
 • کار خود را به یک تیم متخصص بسپارید تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.
تماس با ما

گروه فنی مهندسی احمدی، کاردان و متخصص نیاز های شما

شما می توانید با خیال راحت، 0 تا 100 تولید، راه اندازی و نصب بالابر مغازه خود را به تیم متخصص احمدی بسپارید تا با کمترین هزینه و قیمت، بهترین کارایی و عملکرد را برای شما به ارمغان بیاورند.

کاربرد و ویژگی های بالابر فروشگاهی چیست؟

این سوال برای خیلی از افراد مطرح است که کاربرد و ویژگی های بالابر فروشگاهی چه مواردی است؟ برای این که چالش ذهنی شما در مورد این سوال برطرف شود، می توانید مقاله ویژگی های بالابر فروشگاهی را مطالعه کنید تا به صورت کامل با کاربرد های مختلف این دستگاه  و ویژگی های آن آشنا شوید.

بالابر فروشگاهی

نصب بالابر مغازه با بیشترین ضریب ایمنی و بالاترین کیفیت نصب

نصب بالابر مغازه، یک امر بسیار حساس و تخصصی بوده که فقط باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود. به دلیل حساسیت بارهایی که قرار است جابجا شود و حتی جابجایی افراد، نصب بالابر مغازه، باید با دقت کافی و نیروی متخصص انجام شود تا خدای نکرده، در طول زمان، خسارت های مالی و جانی به بار نیاید. معمولا از بالابر مغازه در رستوران ها برای جابجایی آشپز و مواد غذایی بین سالن و آشپزخانه استفاده می شود. یا این که در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و چندین طبقه، افراد معمولا به دنبال قیمت مناسب نصب بالابر مغازه هستند که خوشبختانه گروه احمدی، متخصص و کاردان این حوزه بوده و بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد.

نصب بالابر مغازه احمدی

سوالات متداول در مورد بالابر فروشگاهی

با توجه به حجم کار و نوع دستگاه مورد نیاز مشتری، پروسه مونتاژ، تولید، نصب و راه اندازی کامل دستگاه بین 5 تا 7 روز کاری ممکن است زمان بر باشد.

فهرست
تماس سریع