معرفی انواع بالابر هیدرولیکی

معرفی انواع بالابر بالابر هیدرولیکی
فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسور

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

یکی از مهم‌ترین ماشین ‌آلاتی که برای کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد بالابر هیدرولیکی می باشد. بالابرهای هیدرولیکی انواع متفاوتی دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. انواع بالابرهای هیدرولیکی را اگر بشناسید می توانید یکی از آنها را بر اساس نوع محیط کار خود خریداری کنید. برخی از انواع بالابرهایی که هیدرولیکی هستند و کارایی زیادی در صنایع متنوع دارند را در ادامه معرفی می کنیم.

انواع بالابر هیدرولیکی کدام است ؟

برخی از انواع بالابر هیدرولیکی که در محیط های کاری متنوع مورد استفاده قرار می گیرند و کارایی زیادی دارند عبارت هستند از :

بالابر هیدرولیکی

۱. بالابرهای سیار هل دادنی

بالابرهای هیدرولیکی نفری هل دادنی یکی از ساده‌ ترین بالابر های متحرک هیدرولیکی به شمار می‌ آید. جهت جابجایی این بالابر باید از نیروی دست استفاده کنید. افراد با هول دادن بالابر قادر هستند که آن را به محل مد نظر انتقال دهند. هر چه که سایز چرخ این بالابر بزرگتر باشد جابجایی آن تا حدودی آسان تر خواهد بود.

۲. بالابرهای قابل یدک

بالابرهای هیدرولیک  قابل یدک به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نصب روی خودرو برای یدک کردن دارند. چرخ های این نمونه بالابر هیدرولیکی از نوع خودرویی است و به خودرو و متصل می ‌شود. چرخ کوچکی را در انتهای شاسی بالابر تعبیه کرده‌ اند تا زمان جدا سازی ماشین تعادل این نمونه بالابر حفظ شود. در بسیاری از سیستم ‌های فنر بندی همراه با چرخ خطر این بالابر را طراحی می‌ کنند.

۳. بالابر خود محرک

بالابر خود متحرک یکی دیگر از بالابرهای هیدرولیکی به شمار می ‌رود که جهت جابجایی بار از موتور الکتریکی و هیدروموتور استفاده می ‌کند. این موتور به صورت مستقیم نیرو را به چرخ انتقال می ‌دهد. فرمان این بالابر به وسیله یک جک هیدرولیک کنترل می‌ شود. بالابر خود متحرک به شیر کنترل مجهز است و سرعت و حرکت را تنظیم می کند.

۴. بالابر شنی خزنده

بالابر خزنده یکی از دیگر بالابرهای هیدرولیکی به شمار می ‌رود که با استفاده از استانداردهای مشخص شده آن را تولید کرده‌ اند. شن ‌های پلاستیکی برای سطوح درونی بالابر به کار گرفته شده است. یکی از مزیت ‌های این نمونه بالابر در این است که امکان چرخش درجا دارد. تعادل بالابر با استفاده از سیستم پیشرفته حفظ می‌ شود.

۵. بالابر پشت کامیونی

بالابر پشت کامیونی یکی دیگر از انواع بالابر هیدرولیکی می باشد. این نمونه بالابر نیروی محرکش را از خودرویی که حامل است دریافت می ‌کند. مزیت این بالابر آسودگی جابجایی آن در مسافت طولانی می باشد. پشت کامیون و وانت این بالابر را نصب می‌ کنند.

۶. بالابر خودکششی

بالابرهای خودکششی شبیه بالابرهای خود محرک هستند. این بالابر درون سبد فرمان حرکت شاسی را به بهترین نحو ممکن بر عهده می‌ گیرد و قادر است که در ارتفاع شاسی را حرکت دهد. بالابر خودکششی دارای تراز الکتریکی است. سرعت باربری با استفاده از این بالابر افزایش پیدا می کند. در مقایسه با دیگر بالابرها باید بدانید که این بالابر سرعت بیشتری دارد. نیروی محرکه این بالابر از موتور دیزلی، باتری و بنزین می باشد.

۷. بالابر باری متحرک

بالابر باری متحرک یکی دیگر از بالابرهای هیدرولیک شناخته می‌ شود که برای ارتفاع و دسترسی به مکان های متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. این بالابر به عنوان بالابر متحرک شناخته می‌ شود. وزن بار اگر زیاد باشد این بالابر به بهترین نحو ممکن بار را جابجا می سازد. این بالابر را در خطوطی که بار سنگین نیاز است جابجا شود، مورد استفاده قرار می دهند. اگر خط تولید اتوماتیک باشد، باید بدانید که این بالابر کاربرد بی نظیری از خود نشان می دهد.

برای اطلاع از قیمت بالابر هیدرولیکی می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسور

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

۱ دیدگاه. همین الان خارج شوید

  • ممنون از مقاله خوبتون در مورد انواع بالابر هیدرولیکی خیلی جامع مفید همه رو توضیح دادین

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین مقالات

لوگو بالابر احمدی

شبکه های اجتماعی ما

Instagram
Telegram
WhatsApp
فهرست
تماس سریع